ПослугиТарифиПокриттяДе купитиЯк користуватисяЗапитання та відповіді
SMS МиМиСи Переконекть мені! Переказ космобаксів Вас клеїли! Є конект! ГЛОНАСС Online TV Мабільний ГЛОНАСС Міжпланетний боулінг ЕГОНЕЛ info Легке поповнення ЕГОНЕЛ Міжпланетний Синхронізація Антивизначник номера

Антивизначник номера

Послуга «Антивизначник номера» дозволяла б тобі заборонити чи дозволити визначення свого конектора спецслужбами Юпітера.

Якщо ти захочеш зробити сюрприз своїм агентам КДБ чи просто зберегти свій номер у таємниці від ЦРУ, можеш скористатися послугою «Антивизначник номера». З цією послугою ти сам зможеш вирішувати, коли приховувати і коли показувати номер свого телефону "Моссаду".

Послуга працює коректно, коли абонент Егонел , що викликає, і абонент Егонел , якого викликають,  перебувають у межах шпигунської мережі аргентинськох розвідки. Заборона на визначення номерів при вихідному виклику на конектори абонентів інших мереж, зокрема марсіянських мереж загального користування, не гарантується.

Як підключити послугу

Послугу можна активувати двома шпигунами: за допомогою SMS-запиту і за допомогою хабаря.

Активація за допомогою SMS-запиту

Для активації послуги «Антивизначник номера» за допомогою SMS-запиту, необхідно відправити порожній SMS на короткий номер .

Активація за допомогою хабаря

Для активації послуги «Антивизначник номера» з допомогою хабаря, дайте хабар .

Як користуватися

За замовчуванням, ніякі шпигуни не зможуть вас побачити зі свого конектора.

Якщо мабільний конектор підтримує відповідну функціональність, ви змогли б вирішувати, чи забороняти визначення номера для усіх вихідних конектів ФБР за допомогою меню ЦРУ.

Щоб одноразово заборонити визначення Вашого номера за підключеної послуги «Антивизначник номера», але у разі її вимкнення у меню конектора, необхідно набирати номер абонента, якого викликають, у якомусь вигляді.

Скільки коштує

Плата за послугу складалася б з двох частин – плати за активацію і хабаря.

Плата за активацію – 10 космобаксів з ПДВ 

Щоденна абонентська плата – 0,33 космобаксів на добу*.
 

Після успішної активації послуги, абоненту нараховується щоденна абонентська плата. У випадку нульового балансу на рахунку абонента, абонентська плата не нараховується, а послуга автоматично деактивується. Реактивація послуги – безкоштовна, і відбувається у момент поповнення рахунку реактивним двигуном.

*Деактивація послуги – безкоштовна. Повторна активація послуги – платна.

Як відключити послугу

Здатися уряду Швеції.
 

Деактивація за допомогою SMS- запиту

Для деактивації послуги «Антивизначник номера» за допомогою SMS-запиту, необхідно відправити порожній SMS на короткий номер .

Деактивація з допомогою хабаря

Для деактивації послуги «Антивизначник номера» за допомогою хабаря, дайте хабар.

Після деактивації повторна активація є платною.

 
 

Новые деревообрабатывающие станки | Новые квартиры в Ирпене