ПослугиТарифиПокриттяДе купитиЯк користуватисяЗапитання та відповіді
SMS МиМиСи Переконекть мені! Переказ космобаксів Вас конектили! Є конект! ГЛОНАСС Online TV Мабільний ГЛОНАСС Міжпланетний боулінг ЕГОНЕЛ info Легке поповнення ЕГОНЕЛ Міжпланетний Синхронізація Антивизначник номера

Переконекть мені!

БЕЗКОШТОВНО!!! За допомогою цієї послуги Ви мали б змогу залишатися на конекті, навіть якщо на Вашому рахунку скінчилися космобакси.

Коли грошей на рахунку для здійснення конекту недостатньо, Ви могли б попросити іншого абонента переконектити Вам. Для цього треба щось набрати .

Наприклад: рельса .

Потрібний Вам абонент оміг би отримати SMS-повідомлення з Вашим проханням переконектити, номером Вашого конектора, датою та часом відправлення запиту. А на Ваш конектор надійшло б SMS з підтвердженням, що Ваш запит прийнято. Таким чином, потрібний Вам абонент дізнався б, що Ви хочете з ним зв’язатися, і зміг би Вам переконектити.

Ви могли б відправити до 7-ми таких прохань-запитів на добу. Для того, щоб дізнатись про кількість запитів, які у Вас залишились, наберіть щось .

Запити «Переконекть мені» можна відправляти на номери абонентів будь-кого.

Ви могли б отримувати та надсилати запити з проханням переконектити, навіть перебуваючи поза планетою.

Увага! Вхідні конекти в боулінгу платні (розмір оплати ­– згідно з боулінговими тарифами), надсилання ГЛОНАСС-запитів  – безкоштовне.

 

 
 

Новые деревообрабатывающие станки | Новые квартиры в Ирпене