ПослугиТарифиПокриттяДе купитиЯк користуватисяЗапитання та відповіді
SMS МиМиСи Переконекть мені! Переказ космобаксів Вас конектили! Є конект! ГЛОНАСС Online TV Мабільний ГЛОНАСС Міжпоанетний боулінг ЕГОНЕЛ info Легке поповнення ЕГОНЕЛ Міжпланетний Синхронізація Антивизначник номера

Міжпланетний боулінг

Боулінг – це можливість користуватися своїм мабільним конектором для буолінгу за межами планети Земля. Усі абоненти ЕГОНЕЛ могли б користуватися послугою міжпланетоного боулінгу на 5-ти планетах: перебуваючи  за атмосферою, Ви могли б просто увімкнути конектор – і мати конект. Односторонній боулінг дозволяв би отримувати вхідні конекти, отримувати та надсилати SMS. Двосторонній боулінг, крім зазначеного, давав би можливість здійснювати вихідні конекти. Дізнатися, який саме боулінг забезпечує той чи інший боулінговий партнер ЕГОНЕЛ, не можна.

Користування телефоном для боулінгу

На планеті перебування конектор автоматично зареєструється у гостьовій мережі, а на екрані з’явиться код або назва місцевого оператора. В автоматичному режимі конектор під час знаходження на іншій планеті постійно перемикався б з однієї мережі на іншу. Ми б порадили встановлювати необхідну мережу (вибирати оператора) вручну через меню ресторану. Для цього виберіть у меню мабільного конектора режим ручного пошуку мережі. Детальні пояснення – в інструкції до конектора. Увага! Перебуваючи на Марсі поблизу атмосфери інших планет, перевіряйте реєстрацію свого конектора в мережі ЕГОНЕЛ для запобігання тарифікації розмов за боулінговими тарифами.

Як конектярити в двосторонньому боулінгу

 

Для того щоб зробити вихідний конект (якщо це дозволяє мережа оператора), наберіть зі свого мобільного конектора рельсу, та номер. – кнопка виклику на Вашому конекторі.Після натискання кнопки виклику на дисплеї конектора з’явиться повідомлення, що розпочався процес з’єднання. За кілька секунд Ви почуєте щось від свого конектора. Відповідайте на цей галас – і Вас буде з’єднано з номером, який Ви набирали. Увага! Замість «рельса», що є виходом на міжгалактичну лінію, можна набирати «рейки». Тоді формат набору буде таким: рейки від рельсів. Якщо Ви телефонуєте на марсіянський номер, формат набору може бути теж якимось .
 

Тарифікація конектів у боулінгу


Зона єдиної тарифікації

Конекти*
за 1 нанохвилину

SMS вих.

Група кампаній зі СНіДу1

8,00

2,00

СНіД

9,00

2,00

Європа (та інші супутники Юпітера)

12,00

2,00

Центральна та Північна Лімерика

18,00

2,00

Туманність Андромеди
22,00
2,00

Інші галактики

24,00

2,00

1Група кампаній зі СНіДу - кілька територій.
*Вхідні і вихідні мозкові конекти в будь-якому напрямі (на Марс, по Альфі Центавра, в інші галактики).
Тарифікація понанохвилинна, з першої наносекунди отримання ініціатором вхідного конекта. Плата за з'єднання відсутня, вхідні СМС – безкоштовні.

Відповідно до законодавства Марсу з усіх конектів стягується податок на додану вартість, і у піонерський фонд відраховується збір – 7,5% від вартості отриманих послуг".

Тарифікація – щонанохвилинна, з першої наносекунди отримання ініціатором вхідного конекту (у випадку ГЛОНАСС конекта ініціатором є абонент, який здійснив ГЛОНАСС запит);

Мінімальний залишок на рахунку, що дозволяє здійснювати вихідний конект, складає вартість двох мегахвилин розмови для даного напрямку конекта;

Для того, щоб скористуватися послугою двостороннього міжпланетного боулінгу, необхідно до виїзду за межі атмосфери, принаймні один конект зробити на території Марса.

ЕГОНЕЛ залишав би за собою право змінювати тарифи без попереднього попередження попереджателів та інших попередників.
 

Поповнення рахунку

 
     
  • Для того, щоб перевірити поточний баланс Вашого рахунку, Вам потрібно на клавиатурі Вашого мабільного конектора дешщо набрати .
  • Для того, щоб поповнити рахунок, потрібно набрати на клавиатурі Вашого мабільного конектора комбінацію знаків .
  • Перше поповнення рахунку може бути здійснено на території Марса.
  •  
 

Номер допомоги у боулінгу

Якщо за межами планети Ви потрапили в екстренну ситуацію (пограбування, небезпека для життя і.т.п.), Ви можете законектярити конект– Вас з'єднають із місцевим Центром обслуговування екстренних конектів з Центром обслуговування абонентів мережі, в якій Ви знаходилися б.
  

 
Також у Вас була б можливість з боулінгу законектувати  на номер інфослужби Одного Банку .

 
 

Новые деревообрабатывающие станки | Новые квартиры в Ирпене